islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

NOVÝ MUZIKÁL, DŽONY-CHLAPEC BEZ MENA🎭 Na nádvorí kláštora Národnej svätyne Bazilike Sedembolestnej Panny Márie uvedú v sobotu 2…

NOVÝ MUZIKÁL, DŽONY-CHLAPEC BEZ MENA🎭

Na nádvorí kláštora Národnej svätyne Bazilike Sedembolestnej Panny Márie uvedú v sobotu 24. septembra 2022 o 20:45 nový muzikál s názvom Džony – chlapec bez mena. Vstup je voľný.

„Je to príbeh o mladom 17 ročnom chlapcovi z Bratislavy, ktorý má stráviť prázdniny u babky na Záhorí. Zažije stret svojho sveta so svetom babky a zo svetom mladých ľudí, ktorých stretne a to celé podnecuje myšlienku hľadania vlastnej identity,“ hovorí o novinke člen tímu Michal Nižňanský.

„Je to už náš piaty muzikál, každý vlastnej produkcie, muzika aj scenár. Pripravujú ho naši mladí z oratoria, z farnosti, ale máme priateľov aj z okolia a tento rok s nami hrajú a tancujú deti a mládež zo základnej umeleckej školy v Šaštíne z tanečnej skupiny Šands,“ hovorí Michal.

Predchádzajúce muzikály boli životopisy svätých spojených so Šaštínom. Prvý sa volal Titus Zeman. Ďalšie – Matka Tereza, Ján Pavol II. a Klement Mária Hofbauer.
TK KBS
Bazilika Sedembolestnej

#abuba #bratislavskaarcidieceza #muzikal

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *