islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

O ZÁHRADNÝ KOMPOSTÉR MÔŽU OBYVATELIA RODINNÝCH DOMOV POŽIADAŤ DO 1. NOVEMBRA ♻ Vedenie Mesta Nitra sa rozhodlo v maximálnej mo…

O ZÁHRADNÝ KOMPOSTÉR MÔŽU OBYVATELIA RODINNÝCH DOMOV POŽIADAŤ DO 1. NOVEMBRA

♻ Vedenie Mesta Nitra sa rozhodlo v maximálnej možnej miere podporiť kompostovanie biologicky rozložiteľného odpadu z domácností, keďže tento spôsob zhodnotenia odpadu je najekologickejší a súčasne aj ekonomicky výhodný.

🆓 Rodinným domom preto mesto ponúka bezplatné pridelenie kompostéra.

📧 Žiadosť bola uverejnená v októbrovom vydaní Radničných novín. V prípade záujmu môžete poslať žiadosť aj elektronicky na e-mail: pavelka@msunitra.sk do 1. novembra 2021.

❗ Do žiadosti je potrebné uviesť: meno a priezvisko, ulicu a číslo domu, tel. číslo. Do predmetu e-mailu uveďte: Žiadosť o záhradný kompostér.

ℹ V prípade, že do 1. novembra nedoručíte mestu návratku uverejnenú v Radničných novinách alebo inú žiadosť, budeme to vnímať tak, že máte vlastný kompostér a svoj biologicky rozložiteľný kuchynský odpad kompostujete. Ak nevlastníte kompostér a máte záujem o bezplatné pridelenie, využite jednu z možností a požiadajte oň bezplatne.

V prípade, že ste už požiadali tento rok o kompostér prostredníctvom elektronickej alebo papierovej žiadosti, žiadosť nevypĺňajte, každá domácnosť má nárok len na jeden kompostér.


Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Nitra on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *