islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

OTČIM BODOL SVOJHO NEVLASTNÉHO SYNA 🔪 🚨Včera (20.10.2021) krátko po 18:00 h bola hliadka PZ vyslaná na preverenie oznámenia, v …

OTČIM BODOL SVOJHO NEVLASTNÉHO SYNA 🔪

🚨Včera (20.10.2021) krátko po 18:00 h bola hliadka PZ vyslaná na preverenie oznámenia, v zmysle ktorého malo dôjsť k napadnutiu osoby v jednom z rodinných domov v okrese Malacky. Na miesto sa dostavili aj ďalšie hliadky z Obvodného oddelenia PZ Malaciek, Rohožník a taktiež policajti bratislavskej pohotovostnej motorizovanej jednotky.

🚨Podľa doposiaľ zistených informácii mal podozrivý 61 – ročný muž spôsobiť bodné poranenie kuchynským nožom do brušnej oblasti 42 – ročnému synovi svojej družky, ktorý bol v tom čase v ich domácnosti na návšteve. Samotnému útoku nožom.mala predchádzať vyostrená verbálna hádka medzi dvoma mužmi, a taktiež podľa prvotných informácii mal najprv 42 – ročný muž fyzicky napadnúť 61 – ročného muža, a to tak, že mal po ňom hodiť stoličku.

👮 Policajti na mieste útočníka podrobili dychovej skúške, ktorá skončila s negatívnym výsledkom. Hladina alkoholu v krvi u poškodeného nie je doposiaľ známa.

Útočník bol obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na najbližšie policajné oddelenie k vykonaniu ďalších procesných úkonov.

👮Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre zločin ublíženia na zdraví v štádiu pokusu. Podozrivý nie je stíhaný väzobne


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *