islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

PÁTRANIE PO NEZVESTNEJ PATRÍCIÍ JE ODVOLANÉ ✅Nakoľko dôvody zverejnenia pátrania po nezvestnej 28-ročnej Patrícii Groissovej z…

PÁTRANIE PO NEZVESTNEJ PATRÍCIÍ JE ODVOLANÉ

✅Nakoľko dôvody zverejnenia pátrania po nezvestnej 28-ročnej Patrícii Groissovej z Bratislavy v priebehu dnešného dňa pominuli, pátranie po menovanej bolo odvolané. Z uvedeného dôvodu Vás žiadame o stiahnutie fotografii z médií.
✅Za prejavenú spoluprácu Ď A K U J E M E 👍


POMÔŽETE NÁM V PÁTRANÍ PO NEZVESTNEJ PATRÍCII GROISSOVEJ❓
Z DOMU ODIŠLA SPOLU SO SVOJIMI ZVIERATAMI

✅Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV pátrajú nezvestnej
28-ročnej Patrícii Groissovej, bytom Plachého ulica, Bratislava. Menovaná bola naposledy videná dňa 07.02.2022 v mieste svojho trvalého bydliska, odvtedy o sebe nepodala žiadnu správu a miesto jej súčasného pohybu a pobytu nie je známe.
Menovaná odišla z miesta bydliska, pričom okrem osobných vecí a ruksaku odišla spolu s dvomi mačkami a dvomi psami, ktorých mala v cestovnej prepravke.
✅V tejto súvislosti sa obraciame aj na verejnosť o žiadosťou o spoluprácu. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k vypátraniu nezvestnej osoby, nám oznámte na známom číslo polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB Polícia SR Bratislavský kraj.
Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *