islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

PETRŽALSKÁ ELEKTRIČKA 🚋 PRIPRAVTE SA NA ĎALŠIU UZÁVERU JANTÁROVEJ CESTY ➡ OD 3. DECEMBRA Všetci dobre vieme, že výstavba predĺž…

PETRŽALSKÁ ELEKTRIČKA 🚋 PRIPRAVTE SA NA ĎALŠIU UZÁVERU JANTÁROVEJ CESTY ➡ OD 3. DECEMBRA

Všetci dobre vieme, že výstavba predĺženia električkovej trate v gescii Bratislava – hlavné mesto SR si vyžaduje určité dopravné obmedzenia. 🚧 Tým posledným bolo úplné uzavretie Jantárovej cesty v úseku medzi Lietavskou a Pajštúnskou v dôsledku prekládky inžinierskych sietí, ktoré sa skončilo posledným novembrovým dňom.

⚠ Práce v lokalite ale pokračujú a presúvajú sa ďalej. Už počas tohto víkendu nás okrem iného čaká veľká prekládka plynovodu a vodovodu, čo bude mať za následok ďalšiu úplnú uzáveru Jantárovej cesty. Tentokrát by sa mali Petržalčania vyhnúť úseku od križovania so Šintavskou a Topolčianskou ulicou až po prístupovú cestu k poliklinike. Obchádzková trasa povedie cez Jantárovú, Smolenickú a Šintavskú ulicu.

Úsek bude uzatvorený v nasledovných časoch:

❌ 3. 12. 2022 OD 7:00 DO 21:00

❌ 4. 2022 OD 7:00 DO 21:00

Doprava bude po Pajštúnskej spustená (po oceľových platniach) medzi 21:00 a 7:00. kedy na nej budú premávať aj nočné spoje MHD.

🚌 Zmeny sa dotknú aj autobusových liniek 92; 95; 68 a 83, vrátane pozastavenia obsluhy vybraných zastávok. Pre VIAC INFO odporúčame navštíviť stránky Dopravný podnik Bratislava 👉 DPB.sk alebo 👉 bit.ly/jantarova_uzavera.

Aj v mene našich kolegov z magistrátu vám ĎAKUJEME za pochopenie i trpezlivosť. Aktuálne INFO o Petržalská električka nájdete na webe 👉 PETRZALSKAELEKTRICKA.sk. #petrzalskaelektricka

📷 Bratislava – hlavné mesto SR

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *