islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from BKIS Bratislavské kultúrne a informačné stredisko’s post

Na Primaciálnom námestí vyrástol aj tento rok čarovný VIANOČNÝ LES. 🎄

Svojim 👍 alebo ❤️ môžete podporiť stromčeky, ktoré vyzdobili šikovné detičky ZŠ Tbiliska, ZUŠ Vrbenského a Centrum voľného času Bratislava 3 . ❤ Prvé tri školy odmeníme počas programu na Františkánskom námestí v nedeľu 18. decembra.

✨✨✨
Vianočný les je už tradičnou súčasťou Bratislavských Vianoc. Do šiesteho ročníka sa zapojilo rekordné množstvo bratislavských škôl z 10 mestských častí.

Deti z 31 základných, umeleckých a špeciálnych škôl priniesli tento rok nádhernú výzdobu a mnoho kreatívnych nápadov upcyklácie – či už využili staré drevené štipce, korkové zátky, ale aj plastové viečka na poháre či použité ochranné sklá na telefóny.

Mnohé školy využili poskytnutý materiál od kolegov z BKIS Bratislavské kultúrne a informačné stredisko a inšpirovali sa kyjatickými vzormi. Iné zase siahli aj po prírodných materiáloch, akými sú halúzky, šišky a ovocie. Pestrosť poteší, a preto neváhajte a príďte sa stratiť v lese na Primaciálnom námestí.

🎄 Ak máte vo svojom okolí niekoho, komu by ste chceli darovaním stromčeka pomôcť a potešiť, vyplňte tento https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=xhVbcD0RZUWlBR5p2qTGMxh7S7xjKjdNnN5nKCTvXoNUQlBDT1NSWlRWOEFNSTNSTzg3Rk1WSUlXMi4u

👉Viac info https://vianocnabratislava.sk/vianocny-les/

Autor správy, foto a správu publikoval MČ RAČA on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *