islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Bratislavský kraj’s post

🏃 ŠPORTOVÁ ARÉNA V MALACKÁCH
Výstavba športovej arény v Malackách je plnom prúde. Vyrásť má v lokalite Píla, neďaleko železničnej stanice.

Nový stredový koridor v areáli bývalej píly sa postupne blíži k rozostavanej športovej aréne a onedlho sa môžu začať samotné asfaltovacie práce a dláždenie

„Aréna bude športovým tréningovým komplexom, ktorého súčasťou bude okrem hokejovej haly aj multifunkčná hala pre kolektívne športy a ďalšie športovo-technické zázemie. Bude slúžiť obyvateľom mesta i okresu, rekreačným športovcom i športovým klubom na prípravu,“ pripomenul primátor Malaciek Juraj Říha.

„Je veľmi dobre vidieť, ktorý primátor či starosta je na správnom mieste a maká pre ľudí. Sám viem, že keby sme boli pasívni a robili len s naším rozpočtom, veľa vody v kraji nenamútime. Preto bojujeme o eurofondy a vážim si, ak to robia aj kolegovia z miest a obcí. Šikovného primátora majú aj Malacky, mesto len v tomto roku implementuje veľké investičné projekty,“ ocenil rozvoj mesta predseda BSK Juraj Droba.

Výstavbu nového športoviska ocenil aj prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja Miroslav Šatan. „Budeme sa tešiť, keď v Malackách vznikne hokejový klub, kde v budúcnosti vyrastú hokejisti a hokejistky. Sme radi, že mesto ponúkne deťom možnosť všeobecnej pohybovej aktivity, ktorá je dôležitá pre ich rozvoj a zdravý životný štýl,“ uviedol Šatan.

📷 Juraj Říha / Malacky

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *