islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Košice – Mesto Košice’s post

POCHVALA NÁM DÁVA KRÍDLA 💕🕊

Pre budúcich prváčikov sa zatvárajú dvere materskej školy. MŠ Šafárikova 4, ktorá je v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Košice si pre predškolákov pripravila malú rozlúčku, ktorá potešila nielen malých budúcich školákov, ale aj rodičov. 🙏 Sme nesmierne radi za krásne poďakovanie, ktoré nám prišlo do mailovej schránky od jednej z mamičiek. Jej slová chvály, vďaky, radosti, nadšenia aj dojatia sú natoľko krásne, že sme sa s nimi rozhodli podeliť aj s vami. 🙌

💬 „Ťažko slovami vyjadrím, akí sme boli nadšení a šťastní, keď sme videli pripravený program, tablo, fotky, ročenky, dokonca USB kľúč v tvare myšky, keďže naše deti boli v triede MYŠKY. Jednoducho dojatí na plnej čiare. Takže budem sa opakovať, ale musím. CHVÁLIM, CHVÁLIM A EŠTE RAZ CHVÁLIM. Najlepšia škôlka a TOP pani učiteľky spolu s TOP pani riaditeľkou tvoria super TEAM.

Priznám sa, triedu detí by som nezvládla, neviem totiž AKO. Obdivujem pani učiteľky, ako dokážu počúvať každým uchom zvlášť, vidieť každým okom zvlášť (a mať ešte ďalšie dve na chrbte), ako každá ruka smeruje inam, aké sú popritom láskavé a zároveň rázne a prísne, ako to s tými našimi deťmi vedia a ako to my niekedy s nimi nevieme. Ako zázračne dokážu, aby dieťa zjedlo aj cibuľu, či brokolicu.

Bola som dojatá, keď som si pozrela video v čase vianočných sviatkov. Deti krásne oblečené a pesničky nacvičené.

Páči sa mi, ako pani učiteľky vedia dostať do symbiózy ten ich svet Anny, Elzy, a Labkovej Patroly s tým ľudovým, tradičným našim svetom. Ako neprestávajú vytrvalo hľadať dobré, krásne, výnimočné a nádherné veci v našich deťoch. Želám si, aby čo najviac deti zažilo „takúto“ škôlku a za nás rodičov by som sa chcela poďakovať celému personálu MŠ na Šafárikovej ulici, pani riaditeľke Nikolke, pani učiteľkám Marte a Milke, pani upratovačkám Gitke, dvom Katkám a Miške, pani kuchárkam Martuške, Noemi, Lenke a ich vedúcej Erike za ich obetavú prácu, za to nadšenie, za to, že tie naše deti sprevádzali až k prahu školy, za to, že ich učia, vychovávajú a ľúbia ako vlastné. A v neposlednom rade aj za tú neoceniteľnú pridanú hodnotu práve tejto škôlky, že deti vedia, čo je kroj, ľudové piesne, že sa snažia, aj za nás, aj s nami, aby tie naše deti mali srdiečko a hodnoty na tom správnom mieste.

Za zmysel, pre ktorý túto prácu robíte Vám z celého srdca ĎAKUJEME!“

Z celého srdca ďakujeme aj my. ❤️


Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *