islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Mesto Banská Bystrica’s post

LEGENDÁRNY MÍTING TIPOS P-T-S ZAVÍTA O TÝŽDEŇ DO NÁŠHO MESTA

📆 V poradí 58. ročník ponúkne vo štvrtok, 20. júla 2023 na Národnom atletickom štadióne na Štiavničkách duely slovenskej elity so svetovými atlétmi. Naši športovci majú šancu zbierať body do kvalifikačných renkingov o postup na augustové MS 2023 v Budapešti a Olympijské hry 2024 v Paríži.

V hlavnom programe je predbežne 1️⃣5️⃣ disciplín, z toho osem mužských a sedem ženských. Tohtoročný míting bude aj jeden z dôležitých testov pred ME 2024 do 18 rokov, ktoré sa uskutočnia v meste pod Urpínom.

Začiatok P-T-S míting je naplánovaný na 17:50 h., predtým sa uskutoční na Štiavničkách národný program od 15:15 h. Priamy prenos z podujatia odvysiela Šport v RTVS.

Vstupenky je možné zakúpiť si tu ➡ www.ticketportal.sk/event/Atleticky-miting-TIPOS-P-T-S Deti majú vstup za polovičnú cenu, členovia Slovenský atletický zväz do dvanásť rokov zdarma:

👉 Vstupenku pre deti do dvanásť rokov (vrátane) je možné zakúpiť pri online nákupe za tri eurá. V rámci nákupu vyberte „Pridať zľavu“ „Deti do 12 r.“ Zľava sa vzťahuje len na miesta označené „tribúna ovál“.

👉 Členovia Slovenského atletického zväzu do 12 rokov (vrátane) majú bezplatný vstup na podujatie. Pre vstupenky zdarma je potrebné do pondelka, 17. júla zaslať zoznam záujemcov vrátane uvedenia ich registračného čísla a mena dozorujúcej dospelej osoby na domeny@atletika.sk. Na každú takúto skupinu desiatich detí má jedna dospelá osoba, ako dozor, vstup zdarma.

👉 Voľný vstup na Štiavničky budú mať aj vozičkári so sprievodom.

Všetkých vás srdečne pozývame na legendárne atletické podujatie.


Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Banská Bystrica on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *