islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Ministerstvo vnútra SR’s post

ZASADNUTIE ÚSTREDNÉHO KRÍZOVÉHO ŠTÁBU

Každodenne pracujeme na nastavovaní procesov, tak, aby bola zabezpečená verejná bezpečnosť, služby pre občanov, ale aj pomoc tým, ktorí ju potrebujú 💪

✅ Vypracovanie akčného plánu týkajúceho sa starostlivosti o ukrajinských odídencov na Slovensku pod vedením Migračného úradu MV SR je jednou časťou z mnohých procesov, ktoré sú denne vykonávané za účelom zlepšovania služieb poskytovaných pre občanov Slovenska.

💬 “Cieľom Akčného plánu riadenej integrácie je vytvoriť pre odídencov také podmienky, aby sa čo najrýchlejšie dokázali začleniť do našej spoločnosti do tej miery, aby sami dokázali vytvárať hodnoty a boli schopní, ak je to možné, postarať sa o seba. Ďakujem všetkým zúčastneným za konštruktívnu diskusiu,” na rokovaní Ústredného krízového štábu uviedol @Roman Mikulec – minister vnútra SR.

🔋 Predmetom rokovania Ústredného krízového štábu ďalej bolo aj zriadenie expertnej pracovnej skupiny zameranej na vytvorenie krízových plánov v oblasti energetickej bezpečnosti v súvislosti s možnými výpadkami alebo nedostatkom energií.

➡ Cieľom je identifikovať problémové oblasti a následnými krokmi čo najviac znížiť riziko dopadu na domácnosti a firmy.


Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo vnútra SR on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *