islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Petržalka’s post

MŠ LACHOVA POMÁHA VYCHOVÁVAŤ MLADÉ GENERÁCIE UŽ 4⃣5⃣ ROKOV

Tento úctyhodný vek, počas ktorého stihla pod svoje krídla vziať už niekoľko generácií, si zaslúži oslavu. A práve bývalí absolventi, dnes už rodičia, sa pri tejto peknej príležitosti v utorok ocitli v pozícii divákov a návštevníkov, pre ktorých si mladšia generácia pripravila program plný dramatických, hudobných 🎼 či recitačných čísiel, ktoré vyčarili nejeden úsmev ☺️ i rozcítili nejedno srdiečko.

Podujatie plné emócií, na ktorom nechýbala ani druhá vicestarostka Michala Kozáková, sa síce snažilo narušiť nelichotivé počasie ⛈, no všetci dobre vieme, akú silu má láska, poďakovanie a odhodlanie vyjadriť ich tým, ktorých máme najradšej. A ak náhodou neviete, nech vám malá fotospomienka z dielne I. Vrablova Photo & Video 📸, ktorá zachytáva momenty z utorňajšieho programu, je dôkazom a rozsvieti slnko v našich dušičkách pri každom ďalšom pozretí.

Materskej škole Lachova v správe našej mestskej časti, prajeme aj v mene starostu Ján Hrčka, všetko najlepšie, nech sa jej darí vychovať ešte mnoho ďalších generácií 🤩, ktoré budú vo svete pozitívne reprezentovať naše zelené sídlisko a prinášať nádej v lepšiu budúcnosť všetkým nám.🫶 #petrzalkazije

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *