islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Petržalka’s post

JUNIOR OSOBNOSŤ PETRŽALKY POZNÁ SVOJICH TOHTOROČNÝCH VÍŤAZOV – A JEDEN Z NICH ZÍSKA NAJVYŠSIU CENU🏆

Robiť skvelé veci a robiť veci najlepšie ako vieme, môžeme v každom momente nášho života.🤗 Nemusíme čakať, kým budeme mať viac vedomostí a skúseností. Dôkazom sú aj žiaci a žiačky základných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti Petržalka.

Tí okrem dodržiavania školskej dochádzky stíhajú podávať výnimočné výsledky aj mimo školských lavíc a popritom robiť i dobré skutky a nezabúdať na svoje okolie. I to je dôvod, prečo si vyslúžili titul Junior Osobnosť Petržalky.💪

Ocenenie nielen za vynikajúce študijné či športové výsledky, ale tiež za odvahu robiť svet krajším, si z rúk nášho starostu Ján Hrčka – PRE Petržalku a druhého vicestarostu Ján Karman /Dobrá karma PRE Petržalku/ prevzalo tento rok 10 žiačok a žiakov, menovite👇:

👨‍🎓Tomáš Marták (ZŠ Budatínska)
👨‍🎓Hana Lilith Slavkovská (ZŠ Černyševského)
👨‍🎓Adela Matyášová (ZŠ Černyševského)
👨‍🎓Kristína Paršová (ZŠ Dudova)
👨‍🎓Lucia Krajčíková (ZŠ Gessayova)
👨‍🎓Matúš Scholtz (ZŠ Lachova)
👨‍🎓Natália Černohousová (ZŠ Tupolevova)
👨‍🎓Simon Matejka (ZŠ Turnianska)
👨‍🎓Roman Biel (ZŠ Turnianska)
👨‍🎓Sebastán Královič (ZŠ Budatínska)

Slávnostnú ceremóniu podčiarkli karatisti zo ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE, ktorí na svojej športovej ceste, rovnako ako naše Junior osobnosti, cibria a stelesňujú fyzické schopnosti, ale tiež mentálnu disciplínu a princípy rešpektu🤝, pokory, vytrvalosti a neustáleho sebazdokonaľovania.

Tešíme sa, že sme mohli byť pri tom. Vždy veľmi radi vidíme, koľko šikovných a odhodlaných ľudí naprieč generáciami na zelenom sídlisku býva. Prináša nám to nádej, že nech by sa dialo čokoľvek, naša mestská časť je v dobrých rukách.💚

Ak by ste niektorú z Junior osobností chceli vidieť i naživo, nezabudnite, že OD 📅 10. JÚLA budete môcť zahlasovať za jednu z nich aj v Online hlasovaní o absolútneho víťaza Junior Osobnosti, vďaka čomu sa automaticky zaradíte do žrebovania o voľné vstupy 🎫 na slávnostný galavečer Osobnosti Petržalky 2024.

Spoznať výnimočných žiakov a žiačky petržalských základných škôl môžete i očami ich spolužiakov 🧐 vďaka krátkym videovizitkám dostupným na našom Youtube TU 👉 https://bit.ly/junior24_video.
Fotogalériu z oceňovania nájdete zas TU 👉 https://bit.ly/junior24_galeria.

#petrzalkazije #osobnostpetrzalky

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *