islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Petržalka’s post

PRÍĎTE NA DNI PETRŽALKY DOBRE NALADENÍ A INFORMOVANÍ. 😉POMÔŽE VÁM NAŠA FESTIVALOVÁ BROŽÚRKA 🗞️

Priatelia, ste pripravení na najväčšiu petržalskú párty roka DNI PETRŽALKY 2024 s dobrou energiou od Veolia Slovensko? 🤩 Mali by ste, pretože od jej začiatku nás delí už len niekoľko hodín. Prípravy na Závodisko, š.p. aj vďaka petržalským makačom fičia v plnom prúde a naši partneri, vrátane občianskych združení a, samozrejme, všetkých interpretov sa už na vás veľmi tešia.

Veríme, že sa takisto už neviete dočkať a v piatok 21. júna budete od 16:00 nastúpení pod pódiom VEOLIA STAGE, kde nám festival otvorí a zároveň to poriadne rozbalí tohtoročný víťaz súťaže „Prehliadka novej hudby 2024“ v gescii kolegov z Kultúra v Petržalke – kapela Rumaska. 🎸🎷 Zoskupenie troch chalanov a jednej baby vzniklo v roku 2015 a zabaví vás kombináciou žánrov ska, ska-punk, reggae i skutočne pútavými textami.

Keďže vystúpení a koncertov nás počas víkendu čaká naozaj požehnane, užite si ich naplno až do posledného a bez zbytočného zhonu. Svojho štvorkolesového tátoša môžete nechať pokojne doma, pretože vďaka spolupráci s priateľmi z Dopravný podnik Bratislava sú pre cestujúcich na zastávkach Námestie Hraničiarov a Starý Háj pripravené kapacitne posilnené linky 88, 95 a 98. 🚌🚲 Uprednostniť takisto môžete kolobežky alebo bicykle, pre ktoré budú k dispozícii cyklostojany #MADEINPETRZALKA.

Ako vždy, myslíme aj na imobilných návštevníkov. Dni Petržalky sú totiž festivalom bez bariér. 🦽 Na Dostižke je vitaný skutočne každý, pričom k dispozícii sú aj bezbariérové toalety a rovnako oba vstupy.

A ešte dôležitá vec na záver, aby vám nikto a nič nepokazilo skvelý festivalový zážitok, aj vzhľadom na predpoveď počasia si nezabudnite pribaliť pokrývku hlavy, opaľovací krém, pršiplášť či repelent. 🦟 VIAC INFO vrátane novej brožúrky s kompletným programom i všetkým, čo je na takej veľkej párty naozaj dobre vedieť, nájdete TU 👉 https://DNIPETRZALKY.sk.

Teší sa na vás FUN ZÓNA, STREET ZÓNA, GASTRO ZÓNA a, samozrejme, aj my všetci v stane Miestneho úradu Petržalka. 🍀 #dnipetrzalky #petrzalkazije

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *