islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Polícia Slovenskej republiky’s post

TRAGÉDIA V TREBIŠOVE: VODIČ PREŠIEL DO PROTISMERU, STÁLO HO TO ŽIVOT ✝️

📍 Podľa doterajších zistení viedol 54-ročný vodič osobné motorové vozidlo zn. Škoda Octavia po Cukrovarskej ulici v meste Trebišov, v smere od mestskej časti Milhostov na mesto Trebišov.

🚙 Vodič vozidlo viedol po dvojpruhovej ceste, v doposiaľ presne nezistenom jazdnom pruhu, kde z doposiaľ nezistených príčin a nezisteným spôsobom prešiel pri odbočovaní vľavo do protismernej, dvojpruhovej časti cesty. V tom čase viedol v tejto časti vozovky v smere od Trebišova na mestskú časť Milhostov osobné motorové vozidlo zn. Mitsubishi Outlander 30-ročný vodič.

💥 Po bočnej zrážke vozidlá vplyvom rotácie vymrštilo mimo cesty vpravo. Tam Mitsubishi prešlo cez trávnatú plochu a cez chodník, a prednou časťou narazilo do oplotenia areálu firmy. Škodu Octavia vymrštilo vpravo vedľa cesty, a tam narazila pravou stranou do betónového stĺpu elektrického vedenia a ostala stáť otočená na mestskú časť Milhostov.

✝️ 54-ročný vodič osobného motorového vozidla zn. Škoda Octavia utrpel zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom.

🤕 Vodič vozidla zn. Mitsubishi sa pri dopravnej nehode podľa predbežnej lekárskej správy zranil iba ľahko. Jeho zranenia si vyžiadajú predpokladanú dobu liečenia do 7 dní.

🚧 Počas dokumentovania dopravnej nehody, aj za účasti znalca z odboru cestná doprava, bol úsek cesty v smere od mesta Trebišov na mestskú časť Milhostov na nevyhnutne potrebný čas uzavretý. Dopravu regulovali a usmerňovali policajti.

👉 U vodiča Mitsubishi nebola vykonanou dychovou skúškou zistená prítomnosť alkoholu v jeho dychu. To, či bol pod vplyvom alkoholu alebo iných návykových látok nebohý vodič Škody Octavie, bude zisťované pri nariadenej pitve.

Polícia SR – Košický kraj

🔎 Z akého dôvodu prešiel vodič Škody Octavie do protismernej časti vozovky a akou mierou prispeli k vzniku dopravnej nehody obaja vodiči, je predmetom ďalšieho vyšetrovania.

⚖️ Po ukončení obhliadky miesta tejto tragickej dopravnej nehody bolo vo veci začaté trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia.


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *