islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

VIDELI STE DOPRAVNÚ NEHODU, PRI KTOREJ SA ZRANILI CESTUJÚCI V ELEKTRIČKE? AK ÁNO, DAJTE NÁM VEDIEŤ. 🚋💥🚗

➡️ Bratislavskí policajti hľadajú svedkov, ktorí by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu dopravnej nehody, ku ktorej došlo dňa 23.08.2022 v čase okolo 08.05 hod v Bratislave na Ružinovskej ulici.

➡️ Podľa doposiaľ zistených informácií mal vodič bieleho motorového vozidla typu pick-up jazdiť po Ružinovskej ulici smerom do centra mesta, pričom pri odbáčaní cez električkové koľajisko smerom k nemocnici vošiel do jazdnej dráhy električky č. 9.

➡️ V snahe o zabránenie zrážky, vodička električky zabrzdila, v dôsledku čoho došlo v električke k pádu cestujúcich a ich zraneniu. Vodič na bielom vozidle typu pick-up z miesta odišiel.

➡️ Touto cestou žiadame svedkov, ktorí videli priebeh tejto dopravnej nehody alebo ho majú zaznamenaný na kamerovom zázname z vozidla, aby sa prihlásili osobne na Odbore dopravných nehôd Krajského dopravného inšpektorátu Bratislava na Osvetovej ulici č. 4 alebo na ktoromkoľvek oddelení PZ alebo tak urobili telefonicky buď na čísle 09610 32550 (32555), alebo na bezplatnom telefónnom čísle 158, prípadne formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *