islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

MIMORIADNE TRAGICKÝ ZAČIATOK SEPTEMBRA
V JEDEN DEŇ TRI SMRTEĽNÉ DOPRAVNÉ NEHODY

➡️Mimoriadne tragicky začal nový mesiac na cestách v Bratislavskom kraji – na cestách vyhasli tri životy v dôsledku vážnych dopravných nehôd.
️⚫️K prvej nehode došlo v Mlynskej doline, v úrovni pripájača diaľnice D2 v smere do Petržalky. V tomto úseku dostalo vozidlo zn. Mercedes C z doposiaľ presne nezistených príčin vozidlo šmyk, na ceste začalo rotovať a prešlo mimo cesty na trávnatú plochu kde došlo k nárazu do stĺpa verejného osvetlenia. Následne ľavou časťou narazilo zboku do stromu a zostalo stáť vo vodnej priekope. Vo vozidle sa nachádzali dve osoby – 30-ročný muž utrpel zranenia ktorým na mieste nehody podľahol, druhá osoba 31-ročný bol s ťažkými zraneniami prevezený do nemocnice. Škoda spôsobená pri tejto dopravnej nehode bola vyčíslená na 15.000 ,- €.
⚫️K druhej nehode došlo krátko pred 06.00 h v obci Modra. 58-ročný cyklista jazdil na bicykli v smere na časť Králová, pričom počas jazdy z doposiaľ presne nezistených príčin spadol na vozovku a utrpel zranenia nezlúčiteľné so životom.
⚫️Tretia tragická nehoda sa stala krátko pred 14.00h v okrese Malacky. 52-ročný vodič motocykla zn. Yamaha prechádzal rovným úsekom medzi Malackami a Pernekom. Do jazdnej dráhy mu vbehla lesná zver – daniel. Pri zrážke stratil kontrolu nad motocyklom, zišiel do priekopy kde narazil do stromu. V dôsledku nárazu utrpel zranenia nezlúčiteľné so životom.
👮‍♂️Vo všetkých troch prípadoch bolo zo strany príslušného policajného útvaru začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia, a zo strany policajtov bude nasledovať vyšetrovanie presných príčin ako aj okolností, za ktorých k nehodám došlo.
⚠️V tejto súvislosti opätovne apelujeme na vodičov, aby sa v cestnej premávke plne venovali vedeniu motorového vozidla, rešpektovali dopravné značenia, svoju jazdu prispôsobili svojim schopnostiam a rovnako aby dodržiavali ustanovenia zákona o cestnej premávke.


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *