islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Prešovský samosprávny kraj’s post

🥳👏NAŠA ŠKOLA ZÍSKALA EURÓPSKU CENU ZA DIGITÁLNU ÚNIKOVÚ HRU🧗

🏫Spojená škola v Starej Ľubovni, organizačná zložka Obchodná akadémia, má Európsku cenu eTwinning 2024. Získala ju za realizovaný medzinárodný projekt CODE OF MYSTERY, 🥇ktorý zvíťazil v súťažnej kategórii 16 – 19-ročných žiakov.

✅Na projekte pracovala učiteľka všeobecno-vzdelávacích predmetov Monika Poľanská s projektovými partnermi z Turecka a Španielska, a, samozrejme, žiaci terajšej 4. B triedy so svojimi vrstovníkmi z Turecka, Českej republiky, Chorvátska, Francúzskej Guyany, Portugalska a Španielska. Spoločne vytvorili digitálnu únikovú hru, ktorou prepojili matematiku, informatiku a angličtinu. Európsku cenu 2024 prevzala M. Poľanská osobne počas konferencie eTwinning 2024 v Bruseli🇧🇪.

🆒Do súťaže o najlepší európsky projekt bolo v 5-tich kategóriách prihlásených 1284 medzinárodných projektov realizovaných v rámci komunity európskych učiteľov a škôl eTwinning.
🤝Srdečne blahoželáme.


Autor správy, foto a správu publikoval Prešovský samosprávny kraj on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *