islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from SOS/BirdLife Slovensko’s post

STRETNUTIE ČLENOV A SPOLUPRACOVNÍKOV SOS 3.4. V TRNAVE KVÔLI POSLEDNÉMU ROKU MAPOVANIA DO ATLASU VTÁCTVA.

Nie tak dávno sme krstili v Trnave knižku o Chránenom vtáčom území Špačinsko-nižnianske polia a Úľanská mokraď. Aktuálne prebieha posledný rok mapovania do nového Atlasu vtáctva Slovenska a v poslednom roku ostáva nemálo nezmapovaných oblastí aj v Trnavskom kraji. Preto sa 3.4. v Trnave stretneme, aby sme dohodli priority terénnych prác pre rok 2023.

Stretnutie sa uskutoční 3.4.2023 o 18:00 v centre Trnavy (Malý Berlín) a radi uvidíme každého člena a spolupracovníka SOS, ktorý sa podieľal v celom Trnavskom kraji na mapovaní vtáctva doposiaľ, a tiež toho kto by sa k dohľadávaniu chýbajúcich druhov chcel pripojiť v tomto poslednom roku mapovania.

Na stretnutí si prejdeme chýbajúce druhy, najhoršie zmapované kvadráty a rozdelíme kto sa zameria na ktoré územia, ak bude chuť. A rovnako prejdeme aj iné veci, ktoré nás v tomto roku čakajú.

Ak by ste teda pondelok 3.4. večer o 18:00 mali čas a budete sa chcieť pridať, ozvite sa prosím Zuzke Lackovičovej na zuzka.lackovicova@gmail.com, aby sme s vami rátali a aby sme poslali detailnejšie info ako trafiť na miesto stretnutia. Vopred sa tešíme na stretnutie.


Autor správy, foto a správu publikoval SOS/BirdLife Slovensko on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *