islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Trnavský samosprávny kraj’s post

🏆 CENA TTSK: LAUREÁTI V KATEGÓRII ZDRAVOTNÍCTVO

👏 Aj tento rok sme najvyššie župné ocenenie udelili výnimočným osobnostiam a kolektívom, ktoré svojou prácou, talentom a obetavosťou významne prispievajú k rozvoju života v kraji.
ℹ Cenu Trnavského samosprávneho kraja sme udelili viac ako 4️⃣0️⃣ osobnostiam a kolektívom v šiestich kategóriách spoločenského života.
📍 V kategórii zdravotníctvo získali ocenenie:
1️⃣ Neonatologické oddelenie Fakultná nemocnica AGEL Skalica – kolektív novorodeneckého oddelenia. Ocenenie za prínos v oblasti zdravotnej starosltivosti.
2️⃣ Urgentný príjem Trnava – kolektív poskytujúci neodkladnú zdravotnú starostlivosť vo Fakultná nemocnica Trnava. Ocenenie za zásluhy v oblasti zdravotnej starostlivosti.
3️⃣ Eva Halásová – všeobecná lekárka pre deti a dorast v Hlohovci. Ocenenie za prínos v oblasti zdravotnej starostlivosti.
4️⃣ Oddelenie Anestéziológie a Multiodborovej intenzívnej starostlivosti – kolektív z nemocnice v Dunajskej Strede. Ocenenie za prínos v oblasti špecializovanej zdravotnej starostlivosti.
5️⃣ Oddelenie Urgentného príjmu NsP Sv. Lukáša v Galante – kolektív zdravotníckych pracovníkov a lekárov. Ocenenie za prínos v oblasti zdravotnej starostlivosti.

🗯️ Ďakujeme a gratulujeme.
Zoznam všetkých ocenených nájdete na stránke https://bit.ly/oceneniaTTSK24.

#spolutvorimekraj


Autor správy, foto a správu publikoval Trnavský samosprávny kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *