islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from Trnavský samosprávny kraj’s post

☀️ PRÁZDNINY V TRNAVSKOM KRAJI ZÁŽITKOV

📅 Pripravili sme pre vás niekoľko zaujímavých tipov podujatí, ktoré sa budú konať počas nasledujúceho týždňa v našom kraji.
🎨 V Záhorská galéria Jána Mudrocha, Senica si počas celého týždňa budete môcť prezrieť vernisáž „PREDOBRAZ – stopové prvky“ autora Milana Mikulu.
🍃 V tej istej galérii poteší v utorok 11. júla našich najmenších Miška Schererová s tvorivo-hravým stretnutím „Kolohranie o včielkach“ a v stredu 12. júla si budú môcť dospelí odpočinúť pri letnej joge.
🎭 Za kultúrou môžete prísť aj do piešťanskej ARTA, kde v štvrtok 13. júla odohrá ochotnícke združenie Neochotníci divadelnú inscenáciu „Plán B(ál)“.
📚 Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave si pre vás na štvrtok 13. júla pripravila stretnutie s básnikom Erikom Ondrejičkom v rámci cyklu Poézia slova a života.
♻️ V utorok 11. júla a štvrtok 13. júla si v prostredí záhrady našej najväčšej župnej knižnice budú vaše deti môcť užiť pobyt v prírode prostredníctvom EKO tvorivej dielničky.
✏️ Za detskými tvorivými dielňami „Záhady a mýty“ môžete počas celého budúceho týždňa prísť do Galéria Jána Koniarka v Trnave / Jan Koniarek Gallery in Trnava.
🚃 Celý týždeň vás privíta aj Vlastivedné múzeum v Galante s jedinečnou výstavou legendárnej kovovej stavebnice MERKUR.
🚴 Ak vás láka aktívny oddych, vezmite rodinu na cyklovýlet okolo vodnej nádrže Sĺňava alebo sa prevezte po Vážskej cyklomagistrále od Piešťan k Trenčianskemu kraju.

#spolutvorimekraj


Autor správy, foto a správu publikoval Trnavský samosprávny kraj on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *