islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Photos from ZOO Bratislava’s post

6️⃣ Udržateľné darčeky, aj takéto pre vás máme pripravené na našom e-shope https://shop.zoobratislava.sk/ . Jedným z najoriginálnejších darčekov, ktoré u nás na e-shope nájdete sú jedinečné zážitkové programy. Ak máte vo svojom okolí človeka, ktorý túži po blízkosti zvierat, pozvite ho napríklad na Rande s lamou, žirafou alebo nosorožcom. Najnovšie si môžete pozrieť zoologickú záhrada Bratislava aj z konského chrbta – zážitok Cez zoo v sedle, prebieha v sprievode skúseného lektora a chovateľa, ktorí sa postarajú aj o odborný výklad o našej Zoo a jej obyvateľoch.

🎄🎁 Ak by ste chceli svojim blízkym darovať niečo materiálne, na našom e-shope nájdete nádherné produkty lokálnych výrobcov ako sú zápisníky od Reminy, šperky od Šupolka alebo náš merch, ktorý dávame vyrábať s čo najmenšou záťažou na naše životné prostredie.

🎄 Ak by ste chceli jedinečnú ozdobu na stromček, aj takú u nás nájdete. Páv, sova alebo ježko môžu visieť aj na vašom stromčeku.

🦏 Nákupom na našom e-shope a v zooshope, ktorý sa nachádza v areáli, podporujete starostlivosť a ochranu vzácnych a ohrozených živočíchov a ich možný návrat do divokej prírody. Spoločnými silami tak prispievame k zachovaniu rozmanitosti druhov na Zemi.

👀🎄 Nezabudnite sledovať náš adventný kalendár a na konci sa zapojte do súťaže o rodinnú vstupenku do našej zoo. Sledujte aj naše storky, kde sme si pre vás pripravili rôzne zaujímavé kvízy a infografiky.

Autor správy, foto a správu publikoval ZOO Bratislava on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *