islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

PLATBA KARTOU JE NAJJEDNODUCHŠÍ SPÔSOB KÚPY CESTOVNÉHO LÍSTKA 🚌 Nový dopravca Transdev Slovensko ponúka niekoľko možností plat…

PLATBA KARTOU JE NAJJEDNODUCHŠÍ SPÔSOB KÚPY CESTOVNÉHO LÍSTKA

🚌 Nový dopravca Transdev Slovensko ponúka niekoľko možností platby krátkodobého cestovného lístka. Tým najjednoduchším je platba bankovou kartou.

💳 Nepotrebujete k tomu žiadnu registráciu, stačí ak má vaša karta možnosť platiť bezkontaktne, teda len jej priložením.

✅ Tento spôsob platby je dočasným riešením aj pre tých, ktorí čakajú na vydanie svojej dopravnej karty. Ceny lístkov sú rovnaké, ako keby ste mali dopravnú kartu alebo virtuálnu kartu v mobilnej aplikácii.

Ako na to:
👉 Nastúpite do autobusu a priložením karty si zakúpite nezľavnený 60-minútový cestovný lístok.
👉 Ak si chcete zakúpiť iný typ lístka (zľavnený alebo viachodinový) stlačíte na čítačke „Vybrať pre mňa iný lístok“. Následne priložíte kartu.

☝️ Ak budete počas platnosti zakúpeného lístka prestupovať, kartu už znova neprikladáte. Ak by ste tak urobili, kúpite si ďalší lístok.

ℹ Ak si chcete skontrolovať platnosť lístka, stlačíte „Skontrolovať alebo predĺžiť lístok“ a až potom priložte kartu. Na obrazovke sa vám zobrazí informácia, do kedy lístok platí.

👮 V prípade kontroly sa revízorovi preukážete platobnou kartou, ktorou ste platili.

😉 Pripravujeme pre vás aj video návody o všetkých spôsoboch platby, nákupoch jednotlivých lístkoch a používaní mobilnej aplikácie. Často kladené otázky nájdete na https://nitra.transdev.sk/do-nitry-prichadza-transdev-najcastejsie-otazky-a-odpovede/


Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Nitra on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *