islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Pôdohospodárska platobná agentúra úspešne obhájila akreditáciu

👏 PPA OBHÁJILA SVOJU AKREDITÁCIU

📜 Toto je mimoriadne kľúčová a najmä pozitívna správa pre našich pôdohospodárov.

🥇 Pôdohospodárska platobná agentúra splnila akreditačné kritéria.

👍 „Som rád, že môžem všetkým pôdohospodárom a verejnosti oznámiť, že mi od certifikačného orgánu bola doručená hodnotiaca správa, podľa ktorej PPA splnila všetky základné kritériá pre udelenie trvalej akreditácie. Na základe tejto pozitívnej hodnotiacej správy som jej udelil plnú akreditáciu. Som presvedčený, že PPA, ktorá roky predstavovala symbol korupcie, sa dnešným dňom stáva symbolom služby pre vidiek. Verím, že si opäť dokáže získať plnú dôveru verejnosti,“ uviedol minister SAMUEL VLČAN na tlačovej konferenci.

💬 „Bolo to náročné obdobie. Najmä preto, že v čase podmienenej akreditácie sme museli identifikovať kritické miesta systémov, navrhnúť nové procesy, zmeny v IT systémoch a personálneho zabezpečenia, otestovať ich a obhájiť aj pred Európskou komisiou. Som nesmierne rád, že sa nám to podarilo,“ povedal generálny riaditeľ PPA – Pôdohospodárska Platobná Agentúra JOZEF KISS.

📲 POZRITE SI ZÁZNAM Z TLAČOVEJ KONFERENCIE:
alebo
👀 PREČÍTAJTE SI TLAČOVÚ SPRÁVU:


Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) úspešne obhájila akreditáciu a splnila všetky požiadavky na plnohodnotné poskytovanie podpôr poľnohospodárom. Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (MPRV SR) potvrdilo, že pod vedením generálneho riaditeľa Jozefa Kissa boli spl… Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *