islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

POLAČEK EYOF NECHCEL, NIE KVÔLI PENIAZOM, ŠPORT JE MU JEDNODUCHO UKRADNUTÝ 🔴 Košický primátor Polaček sľuboval, že nebude zvyšo…

POLAČEK EYOF NECHCEL, NIE KVÔLI PENIAZOM, ŠPORT JE MU JEDNODUCHO UKRADNUTÝ

🔴 Košický primátor Polaček sľuboval, že nebude zvyšovať dane – a zvýšil ich niekoľkonásobne – v Košiciach sa platia dane vyššie ako v Bratislave. Rovnako sľuboval, že budeme mať aquapark a máme ako sa vraví dodnes len „holý zadok“. A takto by sme mohli pokračovať, čo sľub to klamstvo…

🔴 A rovnako dnes klame na sociálnych seťach o Olympijskom festivale mládeže a ešte za tie lži platí, aby sa nám zobrazovali.

✅️ Banská Bystrica nedostala na EYOF ani o cent viac ako mali dostať Košice. A dokázala ho zorganizovať, napriek tomu, že na to má oveľa horšie podmienky ako mesto Košice.

A iste, Banská Bystrica získala peniaze aj na športoviská, rovnako, a možno aj menej ako získali Košice. Ale v Banskej Bystrici pracovali a pracujú na rozdiel od Košíc.

🔴 Košice dostali už viac od štátu ako 16 miliónov na futbalový štadión. Postavené je len to, čo pripravil Martin Petruško a za Polačeka stavba zastala.

🔴 Takmer 10 miliónov na národné tenisové centrum je vládou schválených už viac ako 5 rokov, ale nečerpajú sa. Prečo? Lebo práve Polaček začínajúcu výstavbu zrušil. A takto by sme mohli pokračovať… Naviac sme Polačekovi zanechali 17 miliónov EUR na účtoch mesta v rezervnom fonde, práve preto, aby bolo z čoho čerpať aj na EYOF!

Nie, Košice nedostali na športovú infraštruktúru menej peňazí ako Banská Bystrica, finančne sme boli pripravení. Polaček EYOF nechcel, ešte ako poslanec hlasoval proti EYOF.‼️ Je na prvý pohľad jasné, že Poláček nešportuje, stačí sa naňho pozrieť. Radšej v krčmách prepíja mestský reprefond. A preto nikdy nebude šport v Košiciach úprimne podporovať. Šport a športovci sú mu jednoducho ukradnutí.


Autor správy, foto a správu publikoval Richard Raši on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *