islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

POLICAJTI ZACHRÁNILI ŽIVOT MUŽOVI KTORÝ CHCEL SKOČIŤ Z MOSTA👮‍♂️ ✅Vďaka pohotovej reakcii a profesionálnemu prístupu zasahujú…

POLICAJTI ZACHRÁNILI ŽIVOT MUŽOVI
KTORÝ CHCEL SKOČIŤ Z MOSTA👮‍♂️

✅Vďaka pohotovej reakcii a profesionálnemu prístupu zasahujúcich policajtov Obvodného oddelenia Policajného zboru Bratislava – Rača, sa podarilo zachrániť život mužovi mladému Bratislavčanovi.
✅V stredu (15.12.2021) sme na linke 158 prijali oznámenie o mužovi, ktorý stojí na železničnom moste nad koľajiskom na Dopravnej ulici. Policajti sa bezodkladne vydali na uvedené miesto a hodnovernosť tohto oznámenia potvrdili. Na vonkajšej strane zábradlia, na plechovej strieške vo výške cca. 15 m nad zemou spozorovali 31-ročného muža. S mužom nadviazali rozhovor, pri ktorom spozorovali že muž javí známky požitia väčšieho množstva alkoholu a javí známky rozrušenia. Policajtom muž uviedol, že požil väčšie množstvo alkoholických nápojov, nakoľko má rodinné problémy a chce ukončiť skokom z mosta svoj život.
✅Policajti začali s mužom komunikovať a nadviazali rozhovor, počas ktorého ho od jeho zámeru odhovárali. Po chvíli sa im podarilo muža zo striešky stiahnuť za zábradlie do bezpečia. Na miesto sa dostavila sanitka RZP, ktorá muža – ktorý sa medzitým upokojil, previezla do jednej z bratislavských nemocníc.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *