islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

POLICAJTI ZASAHOVALI PRI RANNEJ VÝTRŽNOSTI V PRIESTOROCH ČERPACEJ STANICE 👉Hliadky bratislavských PMJčkárov ako aj policajtov O…

POLICAJTI ZASAHOVALI PRI RANNEJ VÝTRŽNOSTI V PRIESTOROCH ČERPACEJ STANICE

👉Hliadky bratislavských PMJčkárov ako aj policajtov Obvodného oddelenia PZ Trnávka zasahovali v priebehu dnešných ranných hodín v priestoroch čerpacej stanice na ulici Cesta na Senec. Tam malo v zmysle oznámenia dôjsť krátko pred 08.00 h k výtržnosti medzi viacerými osobami. Policajti po príchode na miesto zistili, že k 41-ročnému zákazníkovi, ktorý platil pri pokladni čerpacej stanice prišli dvaja muži – občania Ukrajiny a najprv verbálne, následne fyzicky ho napadli. V úderoch päsťami pokračovali aj keď poškodený muž ležal na zemi. Svedkovia tohto incidentu, traja ďalší zákazníci čerpacej stanice sa situáciu snažili upokojiť, avšak dvaja agresívni muži, ktorí javili známky nadmerného požitia alkoholu fyzicky napádali aj ich.
👉Policajti po príchode na miesto 25-ročného a 21-ročného muža obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na príslušné policajné oddelenie za účelom vykonania ďalších potrebných úkonov. Muži boli následne umiestnení v cele policajného zaistenia. Vo vyvodení trestno právnej zodpovednosti sa zaoberajú policajti Obvodného oddelenia PZ Trnávka.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *