islovak.sk

islovak.sk – spravodajský denník – žijeme Slovenskom…

POMÁHAME VÁM KAŽDÝ DEŇ A VY SI TO VÁŽITE: ĎAKUJEME ZA VAŠE SPRÁVY! Jozef: “Stal som sa ucastnikom malej dopravnej nehody v Brat…

POMÁHAME VÁM KAŽDÝ DEŇ A VY SI TO VÁŽITE: ĎAKUJEME ZA VAŠE SPRÁVY!

Jozef: “Stal som sa ucastnikom malej dopravnej nehody v Bratislave na Presovskej ulici. Tesne predtym som minal van Policie SR. Netusil som vtedy, ze o chvilu neskor po tom co mi mlady sofer nedal prednost a zavinil nehodu, budem pomoc policie potrebovat. Dobehol som k zaparkovanemu vozidlu Policie a poziadal prislusnika s evid. c. 308760 o pomoc pri zaregistrovani PU. Napriek tomu, ze bol z ineho rajonu a lahko ma mohol odkazat na riesenie s miestne prislusnym oddelenim, velmi ustretovo, bez problemov prisiel na miesto nehody aj s kolegom zacali udalost riesit, zorganizovali aj dalsich kolegov na dychovku a takymto pristupom celu situaciu vyriesil spolu s kolegami velmi hladko a rychlo. Zanechajuc pocit, ze islo o spravneho cloveka na spravnom mieste, ktory svoju pracu nevnima iba ako nevyhnutne plnenie povinnosti, ale je schopny doslova naplnat odkaz, ktory vidi vzdy ked nastupuje do auta.”

Kika: “Dobrý deň, chcela by som takto verejne poďakovať ak sa to dá.
Včera okolo 17:15 na ceste domov so 7 mesačnou dcérkou sa nám pokazilo auto v strede hlavnej cesty za Báčom a pred nami ešte 100 km. Okrem toho, že sa našlo aj veľa ľudí s ochotou pomôcť tak dvaja milí a ochotní páni policajti pri mne zastavili a snažili sa pomôcť. Mená v tom strese som si až tak nevšímala tak si pamätám len pána Vargu a jeho kolega.. priezvisko na B auto bolo neopraviteľné na mieste aj napriek snahe a bolo treba odťahovku tak nás páni policajti aj s dcérkou odtiahli na najbližšiu pumpu kde sme mohli čakať v bezpečí na muža a odťahovku. Ďakujem!!”

Tibor: “Dobrý deň touto cestou by som sa chcel poďakovať hliadke ktorá včera v čase 20:00 riešila prípad krádeže pánskej tašky cez rameno a pánskej peňaženky v shoping palace zlaté piesky Hliadka tento prípad objasnila a na mieste vyriešila.
Doklady a aj hotovosť bola mne ako majiteľovi vrátená hneď na mieste, Vďaka.”

Kubo: “Týmto by som sa v mene mojej rodiny chcel srdečne poďakovať veľkorysej pani, ktorá sa včera (Pondelok) večer prihovorila mojej babke na Ostredkoch pri OC Budúcnosť a zavolala políciu, a taktiež dvom privolaným policajtom, kt. našu babku odviezli domov .
Babka sa vybrala na návštevu za dcérou, zabudla cestu, a bez mobilu s nákupom blúdila dlhé hodiny v horúčavách. Nebyť Vás, neznáma zachránkyňa, Bohvie či by sa naša babka dostala v poriadku domov. Ešte raz Vám srdečne ďakujem.”


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *