islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

POZNÁME NOVÉ OSOBNOSTI PORADENSTVA Aj keď treba dodať, že každý, kto sa venuje pomoci iným, je pre nás osobnosťou 👏

POZNÁME NOVÉ OSOBNOSTI PORADENSTVA
Aj keď treba dodať, že každý, kto sa venuje pomoci iným, je pre nás osobnosťou 👏


Osobnosť poradenstva 2021

🏆Včera sa už po tretí raz konal galavečer, počas ktorého Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR v spolupráci s Výskumným ústavom detskej psychológie a patopsychológie rozdalo ocenenia Osobnosť poradenstva 2021.
🍀 Som vďačná, že sa v týchto náročných časoch dokážeme na chvíľu zastaviť a obzrieť sa za pozitívnymi momentmi uplynulého roka. Lebo o tom včerajší večer bol. O ocenení ľudí, ktorí mnohým pomohli k tomu, aby bol rok 2021 znesiteľnejší. O ocenení osôb a poradní, ktoré s láskou, odhodlaním a zanietením pomáhajú každý deň tým najzraniteľnejším z nás – deťom.
🍀 Ocenenými sa stali ľudia, ktorí sa nenechajú odradiť prekážkami, ale naopak – snažia sa odstraňovať prekážky zo životov druhých.
🍀 Môžem povedať z vlastnej skúsenosti, že získať toto ocenenie je viac než len výhrou. Už samotná nominácia je obrovským zadosťučinení a znakom toho, že robíte svoju prácu dobre.
🍀 Želám nám ako spoločnosti, aby sme prácu odborníkov z poradní potrebovali čo najmenej a v prípade, že ju potrebovať budeme, aby bola kvalitná a profesionálna.

Link na tlačovú správu ⬇️

https://www.minedu.sk/najvyraznejsie-osobnosti-poradenskeho-systemu/

#skolstvoprevsetkydeti
#osobnostporadenstva
Výskumný ústav detskej psychológie a patopsychológie
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR on Facebook Zdroj Read More
V prípade, že nájdete chybu alebo preklep prosím kontaktujte nás.

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *