islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Pracuj s nami na reálnych riešeniach na sekcii sociálnych vecí

✔️ Bratislava – mesto pre všetkých: Pracuj s nami na reálnych riešeniach na sekcii sociálnych vecí, máme 3 otvorené pozície!

Poď s nami pracovať na úplne nových inovatívnych projektoch v téme krízy dostupného bývania a pomoci ľuďom, ktorí už o domov prišli.

📌 Vedúca/ vedúci oddelenia dostupného bývania a pomoci ľuďom bez domova
Vedenie skvelého a odvážneho tímu, ktorý prináša riešenia na dlhodobo ignorované sociálne problémy. Čaká ťa, riešenie personálnych tém, systému práce, podpory a rozvoja členov/iek tímu, nastavovanie chodu celého oddelenia a spolupresadzovanie ideí a projektov do reality.
👉 https://ats.nalgoo.com/gate/bratislava/position/52236

📌 Koordinátor/ka dostupného bývania
Ponúkame možnosť stáť za konkrétnymi zmenami v dostupnosti bývania pre Bratislavu.
Budeš pracovať na realizácii viacerých pilotných projektov – pilotovanie prístupu housing first, prevencia straty domova, zmena systému prideľovania bytov, mestská nájomná agentúra a mnohé iné.
👉 https://ats.nalgoo.com/gate/bratislava/position/52242

📌 Koordinátor/ka služieb pre ľudí bez domova
Príležitosť stáť za vznikom nových služieb zameraných na pomoc ľuďom, ktorí prišli o domov. Možnosť spolupracovať s neziskovými partnermi mesta v tejto téme.
Budeš pracovať na vzniku úplne nových sociálnych služieb od ideového zámeru až po návštevu prvého človeka, ktorý potrebuje pomoc.
👉 https://ats.nalgoo.com/gate/bratislava/position/52251

ℹ️Mesto Bratislava sa stáva aktívnou samosprávou v téme sociálnej spravodlivosti a prináša pilotné riešenia na dlhodobo zanedbané sociálne problémy pod vedením oddelenia dostupného bývania a pomoci ľuďom bez domova na sekcii sociálnych vecí.

✔️Hľadáme ľudí, ktorí sú odvážni, odhodlaní a chcú realizovať nové pilotné projekty, ktoré privedú zo zámeru na papieri do reality.
✔️Dôležitá je sociálna citlivosť, odvaha a reziliencia, schopnosť nadizajnovať realizáciu projektov a ich následné presadzovanie.

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More
V prípade, že nájdete chybu alebo preklep prosím kontaktujte nás.

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *