islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Pravidelne nám do komentárov píšu zdravotníci priamo z nemocníc. Sú to skúsení, študovaní odborníci alebo odborníčky s bohatou p…

Pravidelne nám do komentárov píšu zdravotníci priamo z nemocníc. Sú to skúsení, študovaní odborníci alebo odborníčky s bohatou praktickou skúsenosťou s ochorením Covid-19. Naše dáta o účinnosti očkovania dopĺňajú o živú, bezprostrednú skúsenosť, ktorú pozorujú na vlastné oči.

Denne vidia trápiacich sa pacientov a aj ľudí, ktorí im zomierajú pred očami. Vo svojom voľnom čase v sebe ešte nachádzajú zbytky energie, aby o tom písali a odovzdávali túto skúsenosť ďalej.

Pravidelne im na našom profile odpíšu desiatky ľudí bez príslušného vzdelania a praxe, ktorí ich poučia o tom, ako by to mali robiť, aké lieky by mali používať, akých liečebných postupov by sa mali držať, alebo im rovno vynadajú a pošlú ich preč.

Mnohí z týchto ľudí nakoniec v nemocnici skončia a niektorí môžu skončiť aj v rukách lekára, ktorému na internete vynadali.

Naši zdravotníci týmto ľuďom pomôžu úplne rovnako, ako pomáhajú všetkým ostatným, až dokým im sily stačia, pretože to je ich poslanie.

My tu budeme donekonečna informovať a trpezlivo diskutovať, koľko vládzeme, pretože to je naša úloha. Chceme poprosiť len o jednu jedinú vec:

Prosíme vás o pokoru. Majte úctu k ľuďom, ktorí pomáhajú iným a zachraňujú životy v nemocniciach. Ak potrebujete niekomu vynadať, nadávajte nám.


Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More
V prípade, že nájdete chybu alebo preklep prosím kontaktujte nás.

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *