islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Pred snemom, v septembri, keď boli voliči zneistení rečami, ako samostatný postup SPOLU nemá zmysel a jediné riešenie je spojeni…

Pred snemom, v septembri, keď boli voliči zneistení rečami, ako samostatný postup SPOLU nemá zmysel a jediné riešenie je spojenie s PS nám v agentúre AKO spadli preferencie na úroveň 0,8 %. Vyzeralo to, že melieme z posledného. Ale ustáli sme snahu starého vedenia zrušiť stranu, zvolili si nového lídra aj nové predsedníctvo. A namiesto interných sporov sme opäť začali riešiť politiku, konkrétne témy pre ľudí – zdravotníctvo, spravodlivosť, zodpovedné hospodárenie.

Októbrový prieskum AKO potvrdil to, čo vieme už niekoľko mesiacov – v tejto chvíli neexistuje alternatíva, ktorá by zabránila návratu Smeru a Hlasu k moci. Zároveň prvý prieskum politických preferencií po našom sneme nameral strane SPOLU 1,2 %. Nerobíme z tohto jedného čísla žiadne ďalekosiahle závery, ale nebudeme sa ani tváriť, že nás tento obrat v trende nepotešil. Veríme, že poctivá politická práca bude prinášať výsledky.

Preto #IdemeĎalej #SPOLUzaSlovensko

📷Sme.sk


Autor správy, foto a správu publikoval SPOLU – občianska demokracia on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *