islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

PREDSYNODÁLNE ZHROMAŽDENIE🙏 Srdečne Vás pozývame na Predsynodálne arcidiecézne zhromaždenie. Pozvaní sú najmä kňazi, koordináto…

PREDSYNODÁLNE ZHROMAŽDENIE🙏

Srdečne Vás pozývame na Predsynodálne arcidiecézne zhromaždenie. Pozvaní sú najmä kňazi, koordinátori, moderátori, účastníci konzultácií, ale aj každý, kto sa zaujíma o synodálne procesy v našej arcidiecéze a záleží mu na tom, aby sme boli synodálnejšou a misijnejšou Cirkvou. Prosíme, aby ste sa v prípade záujmu zaregistrovali prostredníctvom formulára (z organizačných dôvodov). Tešíme sa na silnú skúsenosť cirkevného spoločenstva, na deň vanutia Ducha Svätého, duchovného povzbudenia a spoločného cirkevného rozlišovania.
Odkaz na formulár: https://tinyurl.com/mrx9jk7r

#abuba #bratislavskaarcidieceza


Srdečne Vás pozývame na Predsynodálne arcidiecézne zhromaždenie. Pozvaní sú najmä kňazi, koordinátori, moderátori, účastníci konzultácií, ale aj každý, kto sa zaujíma o synodálne procesy v našej arcidiecéze a záleží mu na tom, aby sme boli synodálnejšiou a misijnejšou Cirkvou. Prosíme, aby ste sa v prípade záujmu zaregistrovali prostredníctvom formulára (z organizačných dôvodov). Tešíme sa na silnú skúsenosť cirkevného spoločenstva, na deň vanutia Ducha Svätého, duchovného povzbudenia a spoločného cirkevného rozlišovania.
Autor správy, foto a správu publikoval Bratislavská arcidiecéza on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *