islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

PRESNÉ PRÍČINY VČERAJŠEJ DOPRAVNEJ NEHODY VYŠETRUJEME ✅Dopravní policajti boli včera (15.12.2021) krátko pred 12.00 h vyslaní k…

PRESNÉ PRÍČINY VČERAJŠEJ DOPRAVNEJ NEHODY VYŠETRUJEME

✅Dopravní policajti boli včera (15.12.2021) krátko pred 12.00 h vyslaní k prevereniu oznámenia o dopravnej nehode na križovatku ulíc Bajkalská a Prievozská. Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania 73-ročný vodič vozidla Škoda Octavia pri prechádzaní touto križovatkou, pravdepodobne z dôvodu infarktu, prešiel cez odbočovací pruh priamo. Následne došlo k zrážke s vozidlom Honda Civic, a to bolo následne odrazené do ďalšieho vozidla, Volvo XC60. Vodič vozidla Škoda bol po príchode sanitky RZP na mieste oživovaný, aj napriek snahe záchranárov bol však výsledok oživovania negatívny. Vodiči vozidiel Volvo a Honda boli podrobení na mieste vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu, tie skončili s negatívnymi výsledkami.
✅Celková škoda, ktorá bola pri dopravnej nehode na zúčastnených vozidlách spôsobená bola vyčíslená na cca. 30.000 ,-€.
✅V súvislosti s vyšetrovaním presných príčin ako aj okolností, za ktorých k tejto dopravnej nehode došlo sa v súčasnosti zaoberá príslušný útvar Policajného zboru. V tejto súvislosti bolo zároveň začaté aj trestné stíhanie vo veci podozrenia z prečinu usmrtenia.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *