islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

REGIONÁLNY ÚRAD VEREJNÉHO ZDRAVOTNÍCTVA NARIADIL V KOŠICIACH OD 15. OKTÓBRA CELOPLOŠNÚ DERATIZÁCIU 🐀 ☝️ Nariadenie sa týka mest…

REGIONÁLNY ÚRAD VEREJNÉHO ZDRAVOTNÍCTVA NARIADIL V KOŠICIACH OD 15. OKTÓBRA CELOPLOŠNÚ DERATIZÁCIU 🐀

☝️ Nariadenie sa týka mestských častí na celom území mesta v objektoch, ktoré majú v správe alebo vo vlastníctve a na verejných priestranstvách, prostredníctvom subjektov oprávnených na profesionálne vykonávanie regulácie živočíšnych škodcov. Hlavným cieľom je ochrana zdravia obyvateľstva pred nebezpečenstvom šírenia hromadného prenosného ochorenia. Celoplošnú deratizácia bude prebiehať do 15. novembra.

👉 Mesto Košice bude zabezpečovať na území mesta deratizáciu zberných miest komunálneho odpadu 🗑 a verejného priestranstva v ich najbližšom okolí.

📑 Potvrdenie o vykonaní deratizácie je potrebné poslať košickému RÚVZ ako príslušnému správnemu orgánu najneskôr do 31. decembra 2021. Povinnosť sa vzťahuje aj na fyzické a právnické osoby.

ℹ️ Viac informácií nájdete v tlačovej správe mesta Košice: https://www.kosice.sk/clanok/regionalny-urad-verejneho-zdravotnictva-nariadil-v-kosiciach-od-15-oktobra-celoplosnu-deratizaciu


Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *