islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

RODINNÝ DROGOVÝ BIZNIS NA ZÁHORÍ UKONČILA POLICAJNÁ AKCIA 🚨 ĎALŠÍ DROGOVÍ DEALERI SKONČILI ZA MREŽAMI 👮‍♂️ ✅Policajti Okresného…

RODINNÝ DROGOVÝ BIZNIS NA ZÁHORÍ UKONČILA POLICAJNÁ AKCIA 🚨
ĎALŠÍ DROGOVÍ DEALERI SKONČILI ZA MREŽAMI 👮‍♂️

✅Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Malackách sa už niekoľko týždňov intenzívne zaoberajú vyšetrovaním drogovej trestnej činnosti, ku ktorej dochádzalo minimálne od januára tohto roku v okolí obce Malé Leváre a v meste Malacky.
V rámci tohto vyšetrovania vykonali policajti kriminálnej polície v Malackách v súčinnosti s policajtmi bratislavského Pohotovostného policajného útvaru na základe súhlasu sudcu okresného súdu policajnú akciu zameranú na zadržanie páchateľov tejto trestnej činnosti. Počas akcie boli zrealizované tri domové prehliadky, dve prehliadky osobných motorových vozidiel a osem osobných prehliadok.
✅Policajti zadržali celkovo osem osôb pričom z uvedeného počtu bolo následne päť osôb umiestnených do cely policajného zaistenia. Jedna zo zadržaných osôb je mladistvá – dievča vo veku 16 rokov.
✅Pri domových prehliadkach bolo zaistené väčšie množstvo kryštalického materiálu, ktorý bol zaslaný na skúmanie Kriminalistickému a expertíznemu ústavu Policajného zboru. Vyvodením trestnoprávnej zodpovednosti voči konkrétnym osobám sa v súčasnosti intenzívne zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Malackách. Zo strany policajného vyšetrovateľa bolo v tejto súvislosti začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držania a obchodovania s nimi.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *