islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

RUŠNÁ VIANOČNÁ SLUŽBA PMJČKÁROV OPITÝ A AGRESÍVNY MUŽ SA NAMIESTO KAPRA ZAHRÝZOL DO RUKY ZASAHUJÚCEHO POLICAJTA ✅Hliadka polica…

RUŠNÁ VIANOČNÁ SLUŽBA PMJČKÁROV
OPITÝ A AGRESÍVNY MUŽ SA NAMIESTO KAPRA ZAHRÝZOL DO RUKY ZASAHUJÚCEHO POLICAJTA

✅Hliadka policajtov Pohotovostnej motorizovanej jednotky bola dnes krátko pred 03.30 h vyslaná na Riazanskú ulicu, kde malo v jednom z bytov dôjsť k fyzickému napadnutiu oznamovateľky a jej otca, priateľom oznamovateľky.
✅Policajti sa bezodkladne dostavili na miesto oznámenia, pričom v chodbe obytného domu spozorovali osobu ktorá zodpovedala popisu. So 40-ročným mužom, ktorý bol zjavne pod vplyvom alkoholu a ktorý vykrikoval vulgárne výrazy v anglickom jazyku na adresu policajtov, sa snažili nadviazať komunikáciu. Vyzvali ho aby sa preukázal dokladom totožnosti. Muž na výzvu policajtov zareagoval útokom – kopancami a údermi päsťami zaútočil na PMJčkárov. Policajti ho za použitia donucovacích prostriedkov obmedzili na osobnej slobode a uložili mu služobné putá, nakoľko sa správal mimoriadne agresívne. Počas spacifikovania muž dokonca pohrýzol do prsta jedného z policajtov. Nakoľko mal však policajt ochranné rukavice, zranenia neutrpel.
✅Agresívneho muž pod vplyvom alkoholu policajti následne eskortovali na policajné oddelenie a následne do cely policajného zaistenia. Akonáhle to situácia umožní, budú s ním vykonané potrebné úkony. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu útoku na verejného činiteľa.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *