islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

SKVELÁ PRÁCA NAŠICH KOLEGOV: AJ VĎAKA ICH POMOCI PRIŠLO BÁBÄTKO NA SVET V NEMOCNICI A NIE V AUTE 🫡👶👮‍♂️👮‍♂️

SKVELÁ PRÁCA NAŠICH KOLEGOV: AJ VĎAKA ICH POMOCI PRIŠLO BÁBÄTKO NA SVET V NEMOCNICI A NIE V AUTE 🫡👶👮‍♂️👮‍♂️

👏 Trnavským diaľničným policajtom, por. Michalovi a npor. Dávidovi, patrí veľká vďaka za ich rýchlu, a najmä ľudskú reakciu.

🚓 Počas služby zastavili vodiča, ktorý prekročil maximálnu povolenú rýchlosť. Keď však zbadali, že je v aute tehotná žena, ktorej bábätko sa už začalo pýtať na svet, neváhali a okamžite urobili mladej rodine doprovod až do bratislavskej nemocnice.

📨 Nadriadeným týchto dvoch policajtov potom šťastný otec poslal úprimné poďakovanie:

💬 „Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať členom diaľničného oddelenia Trnava. V utorok o 9:30 moja tehotná žena dostala silné kontrakcie a z Trnavy sme išli do nemocnice Bory v Bratislave. Keďže som prekročil povolenú rýchlosť, namerala ma diaľničná hliadka. Ihneď po zastavení uvideli, že žena už má silné bolesti. Veľmi oceňujem ich pohotovú reakciu, prístup a ľudskosť. Bez váhania nám urobili doprovod cez zle prejazdnú diaľnicu a upchatý Prístavný most v BA. O pár hodín sa nám narodila naša dcérka, ktorá im takisto veľmi ďakuje.“

😊 Kolegom ďakujeme a malej Larinke, ako aj jej rodičom, prajeme do života hlavne veľa veľa zdravia.

Polícia SR – Trnavský kraj


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *