islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Slniečkári chytili strach zo spájania SNS Nemám veľkú mienku o niektorých médiách patriacich oligarchom, ktorí zarobili v USA a…

Slniečkári chytili strach zo spájania SNS

Nemám veľkú mienku o niektorých médiách patriacich oligarchom, ktorí zarobili v USA a ani o politológovi Štefančíkovi. Do všetkého sa stará, nikdy však v živote nič neriadil, ani nedokázal. Podobne ako niektorí šéfredaktori zo spomenutých slniečkárskych médií.

Uznajte, že človek, ktorý povie, že: “Vláda Smeru, Republiky a SNS by znamenala absolútnu devastáciu verejného života. Do verejných funkcií by boli nominovaní absolútni diletanti, verejné financie by zaplakali. Poškodilo by to povesť Slovenskej republiky v zahraničí a Smer by bol zrejme vylúčený zo Strany európskych socialistov,“ je úplne mimo. Ako inak to môžeme označiť, ako len hlúposť.

Uznajte milí priatelia, aké klapky musí mať tento človek, ktorý niečo takéto povie po troch rokoch vládnutia Matoviča, Hegera, Budaja, Remišovej. Pán dokonalý politológ, viem, že vám vadí naše spájanie národných síl. Faktom je, že Slovensko je historicky zadlžené. Taký bordel tu nikdy nebol. Hanbu, akú sme mali z neschopnosti našej vlády pri “one time, next time” ani rozoberať nejdem.

Ľudia nemajú z čoho žiť, dôchodky nestačia dôchodcom a mladí nemajú z čoho platiť hypotéky. Je tu anarchia a chaos a prezidentka ani nevie, aku máme hydroelektráreň. Médiá aj politológovia šíria hlúposti. Je evidentné, že 1. 10. príde zmena. Musíme však so SNS s číslom 15 zabojovať o čo najväčšiu podporu.

Vidíte a čítate tie komentáre. V slniečkárskych médiách majú paniku, že to dokážeme a o to viac musíme zabojovať, aby Slovensko nepadlo do rúk slniečkárov od Šimečku ani amatérov ako Sulík, Matovič, Kollár.

Národniari, držme spolu a ukážme im 30. 9. našu silu. Musíme zostaviť vládu, ktorá nebude riešiť Ukrajinu ale Slovensko. Prajem vám krásny deň, Andrej.


Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *