islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Slovenská národná strana vyzýva na zrušenie režimu „OP“ Slovenská národná strana vyzýva vládu Slovenskej republiky, aby nepouží…

Slovenská národná strana vyzýva na zrušenie režimu „OP“

Slovenská národná strana vyzýva vládu Slovenskej republiky, aby nepoužívala režim očkovaný, prekonaný ako univerzálny model na ochranu zdravia ľudí. Z logiky veci vyplýva, že aj očkované osoby môžu byť nakazené a prenášať chorobu.

Pýtame sa nahlas ako prídu k takýmto diskrimináciám ľudia, ktorí sa nemôžu očkovať z rôznych dôvodov a očkovať by sa aj chceli. Potom sú aj ľudia, ktorí sa zaočkovať skrátka nechcú. Jediný logický model, ktorý by mal byť používaný je očkovaný, prekonaný a testovaný.

A hlavne by sa malo liečenie pacientov vrátiť späť do ambulantnej starostlivosti, lebo ak má niekto pozitívny test, mal by byť ďalej klinicky testovaný, aby sa vyvrátili alebo potvrdili všetky možné príčiny ochorenia.

Ak režim očkovaný, prekonaný je univerzálnym režimom, ktorý má zabezpečiť ochranu zdravia, dnes je zrejmé, že to tak nie je. Nevidíme dôvod na diskrimináciu ľudí, ktorí sú zdraví a vedia svoje zdravie preukázať testom.

Neexistuje dôvod na skracovanie lehôt, neexistuje dôvod na obmedzovanie základných ľudských práv. Režim OP sa dostáva do šialených rozmerov vo vzťahu k určitým profesiám, ako aj začína porušovať práva študentov.

Je nepredstaviteľné, aby len očkovaný a prekonaný študent mohol študovať, a aby predpisy na ochranu zdravia šikanovali zdravých občanov a nechránili všetkých občanov rovnako.
FOTO TASR


Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *