islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Slovenská národná strana vyzýva vládu Slovenskej republiky na bezodkladnú zmenu opatrení a otvorenie všetkých reštaurácií. Je …

Slovenská národná strana vyzýva vládu Slovenskej republiky na bezodkladnú zmenu opatrení a otvorenie všetkých reštaurácií.

Je komické, ak sa v Bratislave potajomky niektorí politici, ktorí tvoria vládnu koalíciu stravujú vo vybraných reštauráciách a popritom ostatné reštaurácie sú zavreté. Slovensko je jediným štátom vo svete, kde sú reštaurácie zavreté kvôli Covidu. Toto opatrenie je totálne likvidačné pre gastroprevádzky.

Slovenská národná strana navrhla zníženie DPH na potraviny, ktoré sme presadili ako aj zníženie DPH na ubytovacie služby. Veríme, že táto vláda zníži bezodkladne DPH tak, ako sme to my dokázali pre gastroprevádzky. Ani hoteli by nedokázali dnes prežiť bez našich opatrení ako rekreačné poukazy a zníženie DPH. Je neskutočné, ako vláda tvorená z ľudí, ktorí sa hlásili na podporu podnikania, likviduje podnikateľov. Nehovoriac o zdvíhaní daní a avizovanej daňovo-odvodovej reforme. Reštaurácie musia byť bezodkladne otvorené a ľudia, ktorí vlastnia tieto prevádzky, musia byť finančné vykompenzovaní. Ani jeden štát sa tak drzo nespráva k majiteľom reštaurácií.
FOTO TASR


Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *