islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

SNS vyzýva vládu, aby otvorila prevádzky Kolabujúce prevádzky a občania sú na pokraji zúfalstva. To je dnešná realita, ktorá vš…

SNS vyzýva vládu, aby otvorila prevádzky

Kolabujúce prevádzky a občania sú na pokraji zúfalstva. To je dnešná realita, ktorá však vládu evidentne veľmi nezaujíma. Tá radšej poslušne vzhliada k Bruselu. Európska komisia ešte len schválila ďalšiu z radu vakcín a o niekoľko hodín už ju objednala slovenská vláda v množstve 340 000 dávok. Doraziť by mali v priebehu prvého polroka. Načo hľadať riešenie ako predísť ochoreniu, alebo ho liečiť, keď máme dohodnuté nielen tretiu, ale možno už aj štvrtú dávku vakcíny.

Slovenská národná strana vyzýva vládu, aby konečne začala pracovať pre národ a nielen vyhrážať sa občanom povinným očkovaním. Ekonomika kolabuje, ceny všetkého vrátane životných nákladov drasticky stúpajú. Peňaženky občanov sú skúšané šokovou terapiou a vláda namiesto pomoci sa vyhráža izoláciou seniorov 60 + a ponúka vakcíny. Nepopierame účinnosť očkovania, ale nemôžeme to robiť hlava nehlava a nie je to všeliek. Táto vláda je úplne zahľadená iba do seba a nie je ochotná ani schopná zobrať si príklad z okolitých štátov, kde žijú obyvatelia v iných podmienkach ako u nás. A tak si Slováci míňajú peniaze inde a namiesto svojho podporujú hospodárstvo susedných štátov.
FOTO TASR


Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *