islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

STALO SA TENTO TÝŽDEŇ 📅 👮Policajti prvého bratislavského okresu zadržali vodiča motocykla, ktorý sa im snažil utiecť na odcudz…

STALO SA TENTO TÝŽDEŇ 📅

👮Policajti prvého bratislavského okresu zadržali vodiča motocykla, ktorý sa im snažil utiecť na odcudzenej motorke. Vodič pri zadržaní kládol voči policajtom aktívny odpor, pričom nemal pri sebe žiadne doklady. Hliadke PZ sa podarilo zistiť, že má súdom uložený zákaz činnosti viesť motorové vozidlá po dobu 20 mesiacov.
👮Policajti druhého bratislavského okresu pátrajú po totožnosti muža, ktorý odcudzil z predajnej plochy holiace potreby v hodnote takmer 255,- eur.
👮Policajti štvrtého bratislavského okresu vedú trestné stíhanie pre trestný čin poškodzovania cudzej veci. Neznámy páchateľ poškodil kostol v Dúbravke.
👮Ženy sa vo štvrtom bratislavskom okrese môžu cítiť v noci bezpečnejšie. Policajti chytili a obvinili muža, ktorý obťažoval ženy v Dúbravke.
👮Dňa 14.09.2021 došlo k trestnému činu Lúpeže na Ulici Jozefa Cígera –Hronského v Bratislave. Policajti pátrajú po totožnosti osoby z príslušného audiovizuálneho záznamu.
👮Na cestách v Bratislavskom kraji sa zvýšil počet zrážok vozidiel so zverou. Polícia vyzýva k opatrnosti a ostražitosti v jesennom období.
👮Verbálny konflikt medzi otčimom a nevlastným synom skončil bodnutím nožom. Vyšetrovateľ PZ začal v tejto súvislosti trestné stíhanie pre trestný čin ublíženia na zdraví v štádiu pokusu.
👮Syn viac ako rok týral svoju matku. Policajti ho obvinili a poslali za mreže.
👮Sobotné doobedie poznačila tragická nehoda na železničnom priecestí v okrese Senec. O život prišiel vodič osobného motorového vozidla.

#stalosauplynulytyzden #krpzba #bratislavskapolicia


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *