islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

STALO SA UPLYNULÝ TÝŽDEŇ 📅 👮Policajti pátrajú po neznámom páchateľovi, ktorý z priestorov nákupného centra na Mlynských Nivách…

STALO SA UPLYNULÝ TÝŽDEŇ 📅

👮Policajti pátrajú po neznámom páchateľovi, ktorý z priestorov nákupného centra na Mlynských Nivách odcudzil 89 párov ponožiek. Škoda ktorú týmto spôsobil bola vyčíslená na 703 ,-€.
👮V pondelok vo večerných hodinách došlo na diaľnici D1 k dopravnej nehode – zrážke dvoch kamiónov. Pri nej došlo k úniku pohonných hmôt na vozovku. Úsek bol na nevyhnutne potrebný čas neprejazdný.
👮Bratislavskí dopravní policajti zastavili vodiča osobného motorového vozidla, ktorý ich chcel oklamať falošným vodičským preukazom. Muž čelí obvineniu z trestného činu, po vykonaní potrebných úkonov bol umiestnený v cele policajného zaistenia.
👮Na základe oznámenia občana sa podarilo zadržať dvoch 14ročných autíčkárov. Tí za pomoci skrutkovača prekonali uzamknutie elektromobilu na zdieľanie a vozili sa na ňom.
👮V blízkosti hraníc s Maďarskom boli zadržaní traja migranti z Afganistanu. Policajtov na nich upozornil vodič, ktorý ich spozoroval na diaľnici vyskakovať z jedného z kamiónov.
👮Na križovatke ulíc Prievozská / Bajkalská došlo k zrážke troch vozidiel. Podľa doterajších informácií jeden z vodičov pravdepodobne ešte pred samotnou zrážkou dostal infarkt a narazil do druhého vozidla pri prejazde križovatkou. To bolo následne odhodené do tretieho vozidla.
👮Pri kontrole pandemických opatrení policajti objavili dva podniky, ktoré zákazníkom podávali nápoje a umožňovali ich konzumáciu v interiéry. Jeden bolo pohostinstvo na Žilinskej ulici a druhým podnik v blízkosti ulice Palisády.
👮Záver týždňa bol tragický – v nedeľu v ranných hodinách došlo na bratislavskej kolibe k pádu konára zo stromu na maloletého chlapca, ktorý zraneniam podľahol. Večer na priechode pre chodcov došlo k zrážke vozidla KIA Sportage a 91-ročného muža, ten zraneniam na mieste podľahol.

#stalosauplynulytyzden #krpzba #bratislavskapolicia


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *