islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Stanovisko Slovenskej národnej strany k úprave exekúcií. Dnešné rokovania vlády ukázali, že strana Sme rodina v predvolebnej ka…

Stanovisko Slovenskej národnej strany k úprave exekúcií.

Dnešné rokovania vlády ukázali, že strana Sme rodina v predvolebnej kampani opakovane klamala. Sľubovala výstavbu nájomných bytov, prenájom áut a zastavenie exekúcií. V rokoch 2016 až 2020 opakovane predkladali do Národnej rady Slovenskej republiky zákon, ktorým chceli exekúcie údajne zastaviť. Dnes, keď majú moc, takýto zákon nedokážu predložiť. Dnešné rokovanie vlády a úprava exekúcií spôsobia chaos v exekúciách. Vláda len zdvihla sumu, na ktorú sa nemôže občanom siahať.

Veríme, že si občania týmto podvodom uvedomujú, že naleteli strane Sme rodina, a že exekúcie nebudú nikdy zastavené. Je zrejmé, že klamstvá Sme rodina a mnohých občanov Slovenskej republiky naviedli k tomu, že ich volili. Vyzývame stranu Sme rodina, aby predložila návrh na zastavenie exekúcie tak, ako to uvádzali v predvolebnom období. Ak nie, veríme, že to voliči Borisovi Kollárovi v roku 2024 zrátajú.
FOTO TASR


Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *