islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

STAŇTE SA AJ VY SÚČASŤOU PRÍBEHU NITRY AKO EURÓPSKEHO HLAVNÉHO MESTA KULTÚRY 🇪🇺 V rámci kandidatúry Nitry na Európske hlavné me…

STAŇTE SA AJ VY SÚČASŤOU PRÍBEHU NITRY AKO EURÓPSKEHO HLAVNÉHO MESTA KULTÚRY

🇪🇺 V rámci kandidatúry Nitry na Európske hlavné mesto kultúry Nitra 2026 pripravila množstvo projektov, vďaka ktorým má Nitra jedinečnú šancu pozdvihnúť kultúrny život v meste a v nitrianskom regióne.

💡 Dobré nápady nestačia. Preto Nitra 2026 zháňa šikovných ľudí, ktorí im ich pomôžu zrealizovať.

🖐️ S uzatvorením prihlášky kandidatúry ukončili aj otvorenú výzvu na umelecké projekty NITRO. Po skvelej odozve sa však rozhodli ju mierne pozmeniť a rozšíriť! Preto ak chcete priložiť ruku k príbehu Nitry Európskeho hlavného mesta kultúry roku 2026, pridajte sa do siete NITRO!

🟦 NITRO je sieť pre každého (jednotlivca aj organizáciu), kto má záujem podieľať sa na projektoch rozvíjajúcich kultúrny život v Nitre a nitrianskom regióne. Jej cieľom je vybudovať komunitu ľudí, ktorá bude vzájomne spolupracovať, vzdelávať sa, zdieľať a ostane kultúrne aktívna aj v prípade, že Nitra titul nezíska. Zapojte sa do procesu vytvárania spoločnej budúcnosti nášho mesta a regiónu a urobte z Nitry kreatívne miesto pre jej obyvateľov aj návštevníkov. Prispieť môžete nasledovne:

🔹 Vlastníte priestor, v ktorom by sa dal zorganizovať koncert, stand-up, čítačka, beseda?
🔹 Máte skúsenosti s organizovaním kultúrnych podujatí?
🔹 Ste umelec či umelkyňa a chceli by ste sa zapojiť do kultúrnych projektov?
🔹 Prípadne by ste radi podali pomocnú ruku ako dobrovoľník?

📝 Ak vás ktorákoľvek z uvedených možností zaujala, neváhajte a pridajte sa! Vyplnením formulára sa pridáte ku kultúrnym nadšencom, vďaka ktorým Nitra vstúpi do novej kultúrnej epochy!

Do siete NITRO sa môžete pridať na tomto linku 👉 https://www.nitra2026.eu/nitro/


Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Nitra on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *