islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

ŠTUDENTOM OTVÁRAME DVERE DO SPOLOČNOSTÍ DOMÁCEHO OBRANNÉHO PRIEMYSLU 🏭 👨🏻‍🔧 Naše zbrojovky ZTS-ŠPECIÁL a KONŠTRUKTA–Defence bud…

ŠTUDENTOM OTVÁRAME DVERE DO SPOLOČNOSTÍ DOMÁCEHO OBRANNÉHO PRIEMYSLU 🏭

👨🏻‍🔧 Naše zbrojovky ZTS-ŠPECIÁL a KONŠTRUKTA–Defence budú z veľkej časti zapojené do výroby nových pásových a kolesových bojových obrnených vozidiel pre potreby Ozbrojených síl SR, čo vytvára predpoklad na potrebu ďalších síl a zamestnancov. Aj preto sme v rámci podujatia DMD Industry Day v Dubnici nad Váhom zavolali žiakov a študentov základných a stredných škôl na prezentáciu našej práce.

🙋🏻‍♂️🙋🏼‍♀️ Práve študenti technických odborov z Trenčianskeho kraja by mali v budúcnosti tvoriť gro nových pracovných posíl podnikov domáceho obranného priemyslu.

👀 Študenti mali počas prehliadky možnosť okrem výrobných priestorov vidieť už hotovú vojenskú techniku, ako napríklad najnovšie slovenské húfnice ZUZANA 2 či pásové obrnené vozidlo CV90.

👍🏻 Veríme, že podobné aktivity či možnosť nadobudnutia stabilnej práce vzbudia u študentov záujem a v budúcnosti rozšíria rady našich firiem.

#mosr #ztsspecial #konstruktadefence #dmd #industryday


Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo obrany Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More
V prípade, že nájdete chybu alebo preklep prosím kontaktujte nás.

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *