islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

ŠTVRTÁ FÁZA KOSBY UKONČENÁ 🚜 HOR SA NA HRABANIE LÍSTIA 🍂 Zrejme ste si všimli, že v uliciach Petržalky prestali vo veľkom zurča…

ŠTVRTÁ FÁZA KOSBY UKONČENÁ 🚜 HOR SA NA HRABANIE LÍSTIA 🍂

Zrejme ste si všimli, že v uliciach Petržalky prestali vo veľkom zurčať kosačky. Naši pracovití kolegovia z oddelenia správy verejných priestranstiev zase raz zamakali pilne ako včeličky, 🐝 aby bolo naše okolie krásne upravené.

S blížiacou sa zimou počas týchto dní úspešne dokončujú aj štvrtú fázu kosby. Je teda možné, že ešte sem-tam stretnete pár našich koscov. A tiež platí, že ak bude pani zima zhovievavá a nechá trávu naďalej rásť, do úvahy pripadá i piata fáza kosby. To však ukáže až čas na čele s počasím a v prípade potreby vás budeme určite informovať.

Nateraz ale väčšina kolegov z údržby vymení kosačky za veľké vysávače, hrable a metly, ktorými budú čistiť naše chodníky, ulice, námestia či parky od opadaného lístia. 🍂🍁 Vopred im opäť ĎAKUJEME za poctivú robotu, ktorou robia z Petržalky krajšie a čistejšie miesto pre život nás všetkých. 😎 Pre VIAC INFO klikajte na náš web 🔗 PETRZALKA.sk/udrzba.

Ako ste spokojní s prácou našich koscov vy? Dajte nám vedieť napríklad cez správy ✍️ na Messenger a WhatsApp či v komentári. Všetky vaše názory a postrehy si ceníme a snažíme sa aj na základe nich zlepšovať. Ste skvelí! 🍀#petrzalkamaka

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *