islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

SYN VIAC AKO ROK TÝRAL SVOJU MATKU 👮Bratislavský vyšetrovateľ vzniesol obvinenie 24 – ročnému mužovi z Bratislavy za zločin tý…

SYN VIAC AKO ROK TÝRAL SVOJU MATKU

👮Bratislavský vyšetrovateľ vzniesol obvinenie 24 – ročnému mužovi z Bratislavy za zločin týrania blízkej osoby a zverenej osoby. Obvinený je v súčasnosti umiestnený v cele policajného zaistenia. V prípadne preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na tri roky až osem rokov.

🚨Za múrmi jedného z bratislavských bytov mal muž spôsobovať fyzické a psychické utrpenie svojej 65-ročnej matke, s ktorou býval v jednej domácnosti. Najmenej od júna roku 2020 až do 20.10.2021 poškodená matka trpela synove záchvaty zúrivosti a prejavy nenávisti. Život poškodenej znepríjemňoval slovnými, fyzickými atakmi a ponižovaním. Dokonca v jeden chladný jesenný večer v roku 2020, mal obvinený syn vymknúť svoju matku vo vonkajších priestoroch pred ich bytom, kde musela prespať.

☝️☝️Nik nemá právo týraním ničiť životy iným osobám, a preto zvýšte svoju pozornosť pri akýchkoľvek známkach násilného správania vo svojom okolí. Netolerujte agresívne správanie v domácnostiach a nebojte sa v prípade potreby vyhľadať pomoc.

📸: Ilustračná, nekorešponduje so skutočnosťou


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *