islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

This content isn’t available right now

ZAŽITE NOC VONKU 💤 UŽ VO ŠTVRTOK 23. NOVEMBRA

Zimné mesiace sú pre ľudí bez domova a strechy nad hlavou nielen krátkodobou nepríjemnosťou. Pre niektorých z nich môžu mať kruté následky, ktoré si viacerí z nás nedokážu ani predstaviť. S cieľom priblížiť verejnosti skúsenosť so životom vonku, ktorú síce neskôr treba niekoľkokrát vynásobiť, aby sa ku skutočnosti čo i len približovala, sa Vagus už desať rokov snaží s projektom NOC VONKU.✨

Tá si za ten čas našla fanúšikov, ktorí si každoročne tento zážitok doprajú ako obľúbenú aktivitu so svojimi kamarátmi, no veríme, že práve tento rok sa na akciu odhodlajú aj tí, ktorí to doteraz odkladali.

Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, naši kamaráti si pre vás pripravili okrem miesta na spoločné prespanie aj zaujímavý sprievodný program. Tešiť sa môžete na diskusiu s verejným ochrancom práv Robertom Dobrovodským, mozgové závity 🧠 si pred spánkom môžete premazať na vedomostnom kvíze so Samom Trnkom a do krajiny snov vás odprevadí kapela 🎶 Fallgrapp. Podujatie sa uskutoční pod patronátom prezidentky Slovenskej republiky Zuzana Čaputová.

Pre všetkých odvážlivcov budú ráno čakať aj chutné raňajky na dobrý štart bežných dní okorenených skúsenosťou, ktorá mení pohľad na vec. Stretneme sa už tento 📅 ŠTVRTOK 23. NOVEMBRA O 19:00 v areáli NOVEJ CVERNOVKY na Račianskej 78.

VIAC INFO 👉 https://fb.me/e/3bRf4jQlZ

#nocvonku #petrzalka


When this happens, it’s usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it’s been deleted.
Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *