islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

This content isn’t available right now

POZÝVAME VÁS NA VEREJNÚ DISKUSIU O MULTIFUNKČNEJ HALE NA PANKÚCHOVEJ S PREDSTAVITEĽMI SAMOSPRÁVY. ⚽🤸 UŽ 9. FEBRUÁRA O 17:00

V januári sme vás prostredníctvom samosprávnych novín Naša Petržalka a takisto ďalších komunikačných kanálov podrobne informovali o projekte týkajúcom sa výstavby multifunkčnej športovej haly na Pankúchovej 👉 bit.ly/hala_pankuchova.

Jedným z kľúčových problémov zámeru je otázka, kde bude hala stáť? Pôvodný zámer umiestniť halu na školskom dvore medzi dvoma budovami školy časť miestnych odmietla a spísala petíciu. Vtedajší poslanci rozhodli o schválení kompromisu v podobe zabezpečenia vstupu do športovej haly rovno oproti bikrosovej cyklistickej dráhe PumpPark Petržalka OZ Pedal 🚴 pri Starohájskom lesíku. Žiadna z uvedených alternatív však nevyhovuje všetkým. Preto sme sa rozhodli obrátiť na vás, milé Petržalčanky a Petržalčania.

Príďte vyjadriť svoj názor a pomôžte nám nájsť najlepší možný kompromis. Podebatovať o možnostiach umiestnenia športovej haly si s vami prídu zástupcovia petržalskej samosprávy – starosta Ján Hrčka a vicestarosta Iveta Jančoková už vo štvrtok 9. februára o 17:00 do jedálne Základnej školy Pankúchova 4. Tešíme sa na konštruktívnu diskusiu a zároveň ĎAKUJEME, že sa zaujímate o veci verejné spolu s nami. 🍀 #petrzalkamaka #petrzalkasportuje


When this happens, it’s usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it’s been deleted.
Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *